Úterý, 8 listopadu, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BydleníZastavte šíření virů ve vaší domácnosti

Zastavte šíření virů ve vaší domácnosti

Vlivem posledních měsíců, které se nesly ve snaze zamezit šíření koronaviru, jsme se naučili dbát více na hygienu a dezinfekci. Podle studie agentury Nielsen zaměřené na téma COVID 19, až 81 % z nás si nyní častěji myje ruce. Zároveň 40% z nás častěji dezinfikuje a čistí svou domácnost. Společnost Henkel aktivně reaguje na potřeby spotřebitelů a uvádí na trh novou značku Lysoform. Její široké portfolio produktů je zaměřeno právě na zajištění čistší domácnosti bez virů a bakterií.

V této době, kdy na nás mohou skočit viry z každé strany, je obtížnější zajistit zdraví celé rodiny. A ať děláte cokoli, tak každý člen domácnosti může přinést nechtěné návštěvníky v podobě virů. Je jedno, jestli je přinese dítě ze školky, partner z práce nebo z veřejné dopravy. Stát se to může.

V tomto boji vám pomůže dezinfekce Lysoform. Spolehnout se můžete na kvalitu rakouské značky se 120letou historií. Navíc Lysoform přichází ve více formách pro nejrůznější využití. Vždy s 99,9% úspěšností v ničení virů*. A dokonce Lysoform čističe na koupelnu, kuchyni a univerzální dezinfekční čistič jsou účinné proti novému koronaviru SARS-CoV-2.

Dezinfekce pro každou příležitost

První pomocí pro všechny členy rodiny by měla být malá lahvička s dezinfekcí na ruce, kterou byste měli používat vždy, když nemáte možnost si je pořádně umýt mýdlem pod proudem tekoucí vody. Dezinfekční gel na ruce je skladný a můžete jej nosit v kabelce, školní tašce nebo jen tak v kapse džín.

I když se vám a vašim blízkým podaří držet ruce čisté, tak se do domácnosti bakterie mohou dostat i jiným způsobem. Například na botách. Tehdy můžete sáhnout po speciálním dezinfekčním čističi na podlahy Lysoform. Může být použit zředěný nebo neředěný. Dezinfikuje a odstraňuje nečistoty na podlahách, omyvatelných povrchů v kuchyni a koupelně a navíc zanechává příjemnou svěží vůni.

Dokonalá čistota v celé domácnosti

Důležité jsou také čisté jídelní plochy, pro které je určen dezinfekční čistič na kuchyni Lysoform. Novinka se vyznačuje hloubkovou čistící silou s vysokou odmašťovací silou. Bonusem, který oceníte, je příjemná vůně. Použití čističe je navíc velmi jednoduché. Bojovat proti virům ale i vodnímu kameni můžete s dezinfekčním čističem koupelen Lysoform. Hloubkově čistí, odstraní vodní kámen, jakož i nečistoty a zbytky mýdla v koupelně. Jeho použití je stejně snadné jako u čističe na kuchyni.

Rakouská kvalita pro slovenskou domácnost

Čistící a dezinfekční prostředky rakouské značky Lysoform přinášejí i pro české zákazníky celou řadu prostředků, která pomáhá chránit rodinu v každé situaci. Jestli to je ve chvílích, kdy vystoupíte například z veřejné dopravy a nemáte si kde umýt ruce nebo v domácnosti, kde se chcete zbavit nechtěných škodlivých návštěvníků. Lysoform na rozdíl od prostředků založených na bázi chlóru, je šetrný k vaší pokožce a také k povrchům, na které jej aplikujete. Odstraňuje nejen 99,9% bakterií, virů*, plísní a také nepříjemný zápach.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper