Středa, 9 listopadu, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a Návody5 důvodů pro zateplení vašeho domu

5 důvodů pro zateplení vašeho domu

Významnou roli při zabezpečení příjemného bydlení a zdravého klimatu v domě hraje zateplení fasády. Ve správně zatepleném domě je v zimě příjemně teplo, v létě je chráněn před horkem a po celý rok má vyrovnané vnitřní klima bez velkých výkyvů.

Na trhu naleznete velké množství zateplovacích systémů. Nelze jednoznačně říci, který systém je ten nejlepší. Každý z nich má své výhody i nevýhody, a tak pro každou fasádu může být vhodné zateplení jiné. Jedno však mají společné, zateplit dům se vyplatí.

Kvůli nárokům na požární odolnost je minerální vlna jedním z nejpoužívanějších izolantů. Ale také polystyren, hlavně při zateplení rodinných domů, má své výhody. Snazší manipulace, rychlejší zpracování, menší spotřeba lepidla, možnost zateplení i bez kotvení.

5 důvodů, kdy je Baumit open správná volba pro vaši fasádu

  1. Paropropustné zateplení s vlastnostmi podobnými jako cihlové zdivo
  2. Výborné izolační vlastnosti šetří vaše peníze
  3. Vhodné i pro starší objekty
  4. Příjemné vnitřní klima
  5. Umožňuje rychlé vysušení stavby a zkracuje čas výstavby

Baumit open schéma
Schéma Baumit open | Zdroj: Baumit
Zateplení Baumit open sestává z navzájem harmonizovaných difúzně otevřených komponent nejvyšší kvality. Srdcem systému jsou perforovány fasádní izolační desky na bázi polystyrenu. Vysoká paropropustnost je zajištěna patentovaným systémem otvorů v izolantu, které zajišťují rychlý odvod vodních par z konstrukce. Vzduch uzavřený v otvorech po správném nalepení a zastěrkování přispívá k účinné tepelné izolaci. „Děrkovaný“ polystyren tak izoluje stejně dobře jako izolant bez perforace, ale má několikanásobně vyšší schopnost propouštět vodní páru. Výhodou zůstává jeho jednoduché zpracování a příznivá cena v porovnání s minerálními izolačními deskami.

Postavte svůj dům rychleji

Vysoká paropropustnost a vzájemně sladěná skladba zateplení Baumit open přispívá k rychlejšímu vysušení novostaveb a umožňuje také změnu v tradičním pořadí prací na domě. Omítání stěn a lití potěrů v domě po zateplení fasády již nemusí být rizikem ohrožujícím kvalitu stavby.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper