Středa, 9 listopadu, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BydleníČistá a dezinfikovaná podlaha? Objevte účinnou ochranu pro vaši domácnost se značkou...

Čistá a dezinfikovaná podlaha? Objevte účinnou ochranu pro vaši domácnost se značkou Lysoform

Ať už doma máte parkety, plovoucí podlahu nebo dlažbu, měli byste si dát záležet na správné údržbě a péči. Každému typu podlahy totiž vyhovuje něco jiného ai drobné vady ji mohou velmi rychle zničit. Zejména v dnešní době je důležité myslet i na její pravidelnou dezinfekci – podlahy jsou totiž oblíbeným místem baktérií a virů, které se mohou rozšířit po bytě.

I když se vám a vašim blízkým podaří držet ruce čisté, tak se do domácnosti bakterie mohou dostat i jiným způsobem. Například na botách. Tehdy můžete sáhnout po speciálním dezinfekčním čističi na podlahy Lysoform. Je vhodný pro všechny typy omyvatelných povrchů, na kterých zabíjí až 99,9% bakterií, plísní a virů* včetně SARS-CoV-19. Může být použit zředěný nebo neředěný. Dezinfikuje a odstraňuje nečistoty na podlahách, omyvatelných povrchů v kuchyni a koupelně a navíc zanechává příjemnou svěží vůni.

V této době, kdy na nás mohou skočit viry z každé strany, je obtížnější zajistit zdraví celé rodiny. A ať děláte cokoli, tak každý člen domácnosti může přinést nechtěné návštěvníky v podobě virů. Je jedno, jestli je přinese dítě ze školky, partner z práce nebo z veřejné dopravy. Stát se to může.

V tomto boji vám pomůže dezinfekce Lysoform. Spolehnout se můžete na kvalitu rakouské značky se 120letou historií. Navíc Lysoform přichází ve více formách pro nejrůznější využití. První pomocí pro všechny členy rodiny by měla být malá lahvička s dezinfekcí na ruce.


Důležité jsou také čisté jídelní plochy, pro které je určen dezinfekční čistič na kuchyni Lysoform. Novinka se vyznačuje hloubkovou čistící silou s vysokou odmašťovací silou. Bonusem, který oceníte, je příjemná vůně. Použití čističe je navíc velmi jednoduché. Bojovat proti virům ale i vodnímu kameni můžete s dezinfekčním čističem koupelen Lysoform. Hloubkově čistí, odstraní vodní kámen, jakož i nečistoty a zbytky mýdla v koupelně. Jeho použití je stejně snadné jako u čističe na kuchyni.

Předchozí článekZastavte šíření virů ve vaší domácnosti
Další článekVybírejte ideální matraci přímo pro vás

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper