Středa, 9 listopadu, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodySprávné hygienické čištění a údržba podlahy

Správné hygienické čištění a údržba podlahy

Odstraňte 99% bakterií z podlahy! Testovali jsme nový mop a čističe Bona.

Většina nečistot, včetně bakterií a virů, skončí v průběhu času na podlaze. Je důležité, aby se zabránilo možnosti usazování nečistot v obtížně přístupných oblastech povrchu podlahy, jako jsou malé mezery mezi podlahovými prvky, v místech, kde je povrch podlahy narušen a původní ochranný nátěr již neplní svou funkci.

Zejména v případě dřevěných podlah, ať už v důsledku opotřebení nebo změny klimatu nebo nesprávné údržby, existuje riziko poškození povrchu podlahy nejčastěji. Pravidelné ošetřování povrchu podlahy je však zapotřebí i pro laminátové, vinylové, PVC, linoleum nebo podlahy z marmolea, což doporučují i ​​přední světoví výrobci podlah.

Pokud vaši podlahu pravidelně nečistíte a neošetřujete kvalitními čistícími prostředky na podlahu, ale jen s běžným saponátem, zpravidla stylem roztírání čím dál tím špinavějšího roztoku s hadrem po podlaze, nemůžete očekávat zázraky. Výsledkem může být matný vzhled a šmouhy, kromě toho příliš mnoho kapaliny škodí vaší podlaze. Chcete-li opravdu kvalitně vyčistit a ošetřit povrch podlahy, použijte prostředky, které jsou vyrobeny pro tuto oblast a použití. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše podlaha vydrží déle a bude opravdu dobře vyčištěna. Vyhněte se univerzálním čistícím prostředkům, mohou totiž některé specifické povrchy podlah poškodit!

Testováno! Bona mop a čistící prostředky odstraní 99% bakterií z povrchu podlahy

Bona, přední světový výrobce produktů na podlahy, pro vás nechal otestovat v nezávislé laboratoři novou patentovanou utěrku z mikrovlákna Bona Cleaning Pad v kombinaci s několika čistícími prostředky Bona. Test byl zaměřen na odstranění nečistot a bakterií z různých typů povrchů podlah. Výsledky testů ukázaly, že došlo k odstranění 99% bakterií E. Coli a Listeria z povrchů vyčištěných podlah. Samotné testy byly provedeny jak na dřevěné dubové podlaze tak i na vinylové podlaze.

Čistící utěrka Bona® Cleaning Pad, je určena pro mopy Bona, je vyrobena z mikrovlákna a má jedinečný design s dvouzónovou čistící akcí. Tmavě modrá vnější vlákna narušují nečistoty, zatímco světle modrá vnitřní vlákna zachytí a absorbují uvolněné nečistoty. Utěrka Bona Cleaning Pad z mikrovlákna je šetrná k vašim podlahám a je speciálně navržena tak, aby se snadno připevňovala na suchý zip ke všem mopům Bona. Díky tomu, že utěrka Bona zvedá nečistoty z podlahy, místo aby je tlačila před sebou, chrání povrch podlahy před poškrábáním. Utěrku lze opakovaně prát v pračce a vydrží až 500 praní.

Běžné čistící utěrky mohou posouvat nečistoty, rozptylovat prach a zanechat zbytky špíny. Investice do kvalitního mopu a mikrovláknové utěrky Bona Cleaning Pad se vám určitě vyplatí.

Čištění nebo údržba? Obojí!

Často se při péči o podlahy zaměňují pojmy mytí, čištění a údržba. Snad nejhorším příkladem je názor, že běžným saponátem vyřešíte „vše najednou“. To rozhodně není tento případ, můžete dokonce zkrátit životnost podlahové krytině. Aby vám podlaha vydržela co nejdéle jako nová a to jak ve funkčnosti a vzhledu, je třeba dopřát podlaze skutečnou péči, kterou potřebuje. Náklady za kvalitní čistící a údržbové prostředky se vám jistě vrátí, zejména v podobě delší životnosti podlahy a jejím krásným vzhledem.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper