Pátek, 11 listopadu, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BydleníRevoluční střešní okno za dostupnou cenu

Revoluční střešní okno za dostupnou cenu

Do roku 2021 společnost VELUX vstupuje s převratnou novinkou. Na slovenský trh uvádí nové střešní okno s trojsklem, které zajistí lepší tepelnou izolaci, lepší zvukovou izolaci, redukci hluku z deště i snadnější údržbu. Střešní okno s prémiovými benefity pro příjemnější bydlení zvedá laťku kvality v cenově dostupné kategorii Standard Plus.

Rok 2020 přinesl do našich životů řadu změn. Cíle společnosti VELUX se však nezměnily a opět nastavuje nový standard výrobků pro moderní a udržitelné stavebnictví. Nové střešní okno VELUX je ekologické a do nejoblíbenější kategorie střešních oken Standard Plus vnáší 4 prémiové benefity.

Produkt roku 2021 splňuje nejen požadavky nové legislativy na tepelnou ochranu budov (od 1. 1. 2021 se zpřísňuje požadavek na Uw na 1,0 až 1,1 podle sklonu střechy), ale zohledňuje také potřeby zákazníků a aktuální trendy.

Dnes lze bezpečně stavět moderní domy s téměř nulovou spotřebou energie, ve kterých denní světlo a čerstvý vzduch zabezpečují střešní okna bez obav z úniku energie. Revoluční střešní okna s trojsklem se zasklením 64 splňují přísné požadavky aktualizované normy. „Společnost VELUX je lídrem na trhu, který dlouhodobě určuje trendy. Naše nové okno je odpovědí na požadavky na výrobky v souladu s trvale udržitelným stavebnictvím, které zároveň zvyšují komfort obyvatel domů,“ shrnul Zsolt Szabó, Market Director VELUX Česká republika.

Nové střešní okno VELUX s trojsklem se zasklením 64 potěší každého, kdo chce za rozumnou cenu proměnit svůj domov ve zdravější a komfortnější místo, plné denního světla a čerstvého vzduchu. „Cenou tohoto okna zpřístupňujeme střešní okna s prémiovými vlastnostmi širokému spektru uživatelů,“ doplnil Zsolt Szabó.

S novým trojsklem vám teplo domova nikam neuteče

Nové zasklení je vybaveno skly různých tloušťek a nový je také moderní meziskelní distanční rámeček TPS v černé barvě. Kombinací těchto změn se podařilo dosáhnout lepší tepelné izolace, která splňuje i novou přísnější legislativu.

Vyznačuje se také lepší zvukovou izolací, takže k vám zvenčí dolehne méně hluku a vychutnáte si klidný, ničím nerušený klid.
Během deště budou kapky na sklo dopadat tišeji, aby už nikoho nerušily.
Vylepšená skladba zasklení přináší také výrazný útlum hluku nejen z ulice, ale utlumí i zvuk deště díky sklům o různé tloušťce, které absorbují hluk různých frekvencí. Tlumení hluku Rw = 35 dB bylo dosud k dispozici pouze u prémiových zasklení.

Čtvrtou praktickou novinkou je samočisticí vrstva vnějšího skla, která zabraňuje usazování nečistot a ještě dlouho po umytí se postará o dokonalý výhled z okna.
Na vnější sklo je nanesen snadno omyvatelný nano povlak N2 o tloušťce pouhých 10 mikronů, který se na okně sám aktivuje vlivem slunečního záření a deště. Jakmile dojde k aktivaci, samočisticí vrstva vnějšího skla bude zabraňovat usazování agresivních částic nejen ze srážek, ale zabrání také usazení různých jiných nečistot.

Vyberte si ideální okno pro váš domov

Díky dostupné ceně nového střešního okna se zasklením 64 stojí za zvážení i další střešní okno v domácnosti – nejen že se do interiéru dostane více denního světla, navíc jej více propojí s okolím. Díky novému zasklení 64 odpadá obava, zda více střešních oken nebude vést k větším tepelným ztrátám.

Nové střešní okno je k dispozici v různých velikostech a typech – k dispozici je dřevěná nebo bezúdržbová varianta, zda horní nebo spodní otevírání okna. Ve variantě s horním ovládáním lze nové střešní okno VELUX doplnit o dálkové ovládání na elektrický nebo solární pohon. Následně jej můžete napojit i na inteligentní technologie (VELUX ACTIVE with NETATMO), které samy zajistí větrání nebo stínění a zajistí vám zdravější domácnost. Nové střešní okno lze vybavit i širokým spektrem vnitřních nebo vnějších stínících doplňků.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper