Úterý, 8 listopadu, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BydleníVybírejte ideální matraci přímo pro vás

Vybírejte ideální matraci přímo pro vás

Každý večer před spaním ložnici vyvětráte, načechráte si peřiny i polštář, před ulehnutím si dáte čaj pro klidné spaní, ale co z toho? Přijde vám tento rituál neúčinný? Možná to nebude špatným rituálem, ale nekvalitní matrací, na které spíte. Jak dlouho ji máte? Více než deset let? Není proležená? Pokud ano, je nejvyšší čas pro výběr matrace na míru přesně podle vás.

Co se skrývá uvnitř matrace

Oblíbené pěnové, ale i latexové matrace jsou připravené z jedné nebo více vrstev pěn. Dokonale se přizpůsobí proporcím těla, poskytnou správnou podporu páteře a celkově patří mezi velmi oblíbené matrace. Pružinové matrace s taštičkovými, jsou známé již z devadesátých let. Po dobu svého trvání na trhu prošly řadou proměn a vylepšení a stále patří mezi oblíbené. Pružinové jsou skvělou volbou do vlhkého prostředí.

Existují také matrace s kokosovým vláknem, které dokonale odvádí vlhkost, taktéž poskytují skvělou oporu těla a nejčastěji se používají jako matrace do postýlky.

Jaké další vlastnosti by měly mít dětské matrace? Určitě by měly poskytnout pevnou oporu páteře. Vhodné jsou také ty, které mají střední tuhost. Součástí matrace by také měl být snímatelný potah, který lze vyprat na 90 °C.

Stále to není to, co hledáte?

Potom tedy jistě hledáte matrace na míru, u kterých si budete moci zvolit šířku, délku či jiný atypický tvar. Firma Ostaš vám nabídne takovou matraci, jakou si jen budete přát. Výroba matrace může trvat necelý měsíc, takže pokud potřebujete matrace do podkroví na podlahu, do obytného vozu, do velké postele či jinam, neváhejte firmu kontaktovat. Stále mějte na paměti, že spát na kvalitní a pevné matraci je velice důležité. Nikdo z nás se jistě nechce probouzet ještě více unavený, než když šel spát. Kvalitní spánek se projeví na celkové pohodě.  

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper